Į jūsų privatumą žiūrime labai rimtai. Jūsų asmens duomenų neparduosime ir nenuomosime.

Bendrosios nuostatos.

Privatumo taisyklės reglamentuoja pagrindinius principus ir tvarką, kuria remdamasis Pardavėjas ir www.muiloturgus.lt svetaines administratorius (toliau  – „ Parduotuvė “) tvarko interneto parduotuvėje Pirkėjų (toliau – “Jūsų“) asmens duomenis.

Asmeninių duomenų tvarkymą nustato šios taisyklės, LR Asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymas ir kiti teisės aktai, reglamentuojantys tokių duomenų rinkimą.

Paslaugas mūsų Platformoje teikia ir trečiosios šalys. Kai naudojatės šiomis paslaugomis, kartu su šia duomenų apsaugos politika taikoma ir trečiųjų šalių duomenų apsaugos politika. 

Asmens duomenų rinkimas ir tvarkymas

Platforma renka ir panaudoja fizinio asmens duomenis (vardą, pavardę, adresą, telefono numerį, elektroninio pašto adresą ir kitą e-parduotuvės registracijos formoje nurodytą informaciją) tam, kad:

apdoroti Jūsų prekių ar paslaugų užsakymus;

išspęsti problemas susijusias su prekių pateikimu ar pristatymu;

Asmens duomenys yra tvarkomi saugiomis priemonėmis, kurios apsaugo šiuos duomenis nuo neteisėto sunaikinimo, atskleidimo ar kitų neteisėtų veiksmų.

Parduotuvė neperduoda Jūsų asmens duomenų trečiosioms šalims, negavę Jūsų atskiro sutikimo, išskyrus LR įstatymų nustatyta tvarka.

Jūsų asmens duomenys, yra tvarkomi ir saugomi iki Jūsų sutikimo atšaukimo dienos.

Jeigu pastebėjote, kad Jūsų asmens duomenys yra netikslūs ar neišsamūs ir norite Juos pakeisti ar pašalinti tai galite padaryti šiais būdais:

  1. asmeninės paskyros skiltyje
  2. susisiekdami su mumis el. paštu info@muiloturgus.lt

Slapukų naudojimas

Kai prisijungiate prie mūsų Parduotuvės, parodydami slapukų pranešimą mes paprašome jūsų sutikimo į jūsų įrenginį patalpinti papildomus slapukus.  Slapukai mums padeda identifikuoti, kiek lankytojų apsilanko mūsų Parduotuvėje ir ar pakartotinai apsilankote mūsų Parduotuvėje taip pat fiksuoti kuriuose puslapiuose lankotės bei kurias nuorodas spaudžiate. Šią informaciją naudojame tam, kad geriau pritaikytume mūsų Parduotuvę.

Pakeitimo teisė

Kadangi Parduotuvę vystome nuolat, pasiliekame teisę, vadovaudamiesi taikytinais įstatymais pakeisti šią duomenų apsaugos politiką bet kuriuo metu. Visi pakeitimai nedelsiant bus publikuojami Parduotuvėje. Dėl atnaujinimų šį puslapį turėtumėte tikrinti nuolat.

Mūsų kontaktinė informacija

Jei turite klausimų dėl jūsų Duomenų Tvarkymo jums naudojantis Parduotuvė, prašome susisiekti su mumis el. paštu: info@muiloturgus.lt 

arba paštu:

UAB Miesto švara, H. Manto g. 36A, LT-92233 Klaipėda